REZERVACE 

Z důvodu velkého vytížení přijímáme rezervace pouze telefonicky 

každý všední den v čase 9 - 11h na telefonním čísle +420 774 159 311.

Případně je možné zaslat sms a my se Vám v nejbližší možný termín ozveme.


PRAVIDLA PRO REZERVACE

Přijímání nových rezervací

Na první telefonát si prosím vždy vyčleňte minimálně 10 minut Vašeho času, jedná se o vstupní konzultaci, na základě které společně vybereme vhodnou službu, splňující Vaše požadavky na výsledný look, určíme její časový rozsah a vybereme Vám stylistku, která zvolený kadeřnický úkon provede. Zodpovíme veškeré vaše dotazy, sdělíme přibližnou cenu služby a po jejím odsouhlasení Vám vytvoříme závaznou rezervaci.

Rušení a změna závazně rezervovaných termínů

Vytvořenou rezervaci můžete kdykoliv bezplatně zrušit nebo přeobjednat, nejpozději však 48 hodin před smluveným termínem

Při pozdějších změnách účtujeme storno poplatek ve výši 50% předem domluvené ceny. V případě, že se na termín nemůžete dostavit z důvodu náhlých, neočekávaných událostí nebo nemoci, můžete za sebe poslat náhradu nebo nám tuto skutečnost oznámit a my se termín pokusíme zaplnit systémem na poslední chvíli uvolněných termínů "last minute". K událostem tohoto typu přistupujeme samozřejmě vždy individuálně, s maximální slušností, lidsky a vstřícně. 

Prosíme Vás tímto o ohleduplnost k jedné z nejcennějších komodit, které v životě všichni máme a tou je čas, který můžeme v případě včasného zrušení rezervace na kterou se nemůžete dostavit věnovat klientkám čekajícím i několik měsíců na uvolněný termín, našim rodinám, dětem nebo třeba sobě samým. 

Děkujeme za pochopení, i za to, že naše nová pravidla respektujete, děkujeme za obrovskou podporu, důvěru i za zájem, kterými nás každý den zahrnujete. 

Opravdu děláme vše proto, abyste se u nás cítily krásné, opečovávané, plně zrelaxované, šťastné a pyšnily se dokonale krásnými a zdravými vlasy. To, že si o vlasy necháváte pečovat od nás vnímáme, vážíme si toho, nebereme to jako samozřejmost a budeme vždy zodpovědně dělat s maximální péčí a plným nasazením vše pro to, aby pro vás byl Detail volba číslo jedna. 

S obrovskou pokorou Vaše holky z Detailu!